Paragraphs admin (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: delete
is: eyða

en: Type
is: Gerð

en: Action
is: Aðgerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Parent
is: Foreldri

en: ID
is: Kenni

en: Published
is: Birt

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
