Paragraphs admin (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Parent
ka: მშობელი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
