Paragraphs admin (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Action
th: แอคชั่น

en: ID
th: ไอดี

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ
