Paragraphs admin (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: delete
da: slet

en: Action
da: Handling

en: Reset
da: Gendan

en: Parent
da: Overordnet element

en: Published
da: Udgivet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
