Paragraphs admin (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: delete
fi: poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Action
fi: Toiminto

en: Reset
fi: Palauta

en: Parent
fi: Isäntä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
