Paragraphs admin (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Published
fr: Publié

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Sort by
fr: Trier par

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Apply
fr: Appliquer

en: Parent type
fr: Type du parent

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
