Paragraphs admin (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Action
he: פעולה

en: Reset
he: איתחול

en: Parent
he: אב

en: Published
he: מפורסם

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
