Paragraphs admin (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Parent
hy: Ծնող

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
