Paragraphs admin (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
