Paragraphs admin (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Type
ru: Тип

en: Action
ru: Действие

en: Reset
ru: Сбросить

en: Parent
ru: Родитель

en: Published
ru: Опубликовано

en: Authored by
ru: Автор

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Authored on
ru: Создан в

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Paragraphs
ru: Параграфы
