Paragraphs admin (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Action
sl: Akcija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Parent
sl: starš

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
