Paragraphs admin (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Type
uk: Тип

en: Action
uk: Дія

en: Reset
uk: Скинути

en: Parent
uk: Батько

en: Published
uk: Опубліковано

en: Authored by
uk: Автор

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Paragraphs
uk: Абзаци
