Paragraphs admin (8.x-1.4) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Type
cy: Math

en: Reset
cy: Ailosod

en: Parent
cy: Rhiant

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
