Paragraphs admin (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Action
eo: Ago

en: Reset
eo: Restarigu

en: Parent
eo: Patro

en: ID
eo: Identigilo

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
