Paragraphs admin (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Action
eu: Ekintza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Parent
eu: Gurasoa

en: ID
eu: IDa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
