Paragraphs admin (8.x-1.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો
