Paragraphs admin (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: delete
id: hapus

en: Type
id: Jenis

en: Action
id: Tindakan

en: Parent
id: Induk

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
