Paragraphs admin (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: delete
jv: busak

en: Type
jv: Tipe

en: Action
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Parent
jv: Induk

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
