Paragraphs admin (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Parent
ku: باوان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
