Paragraphs admin (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
