Paragraphs admin (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Action
lv: Darbība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Parent
lv: Vecāks

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
