Paragraphs admin (8.x-1.4) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Action
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: ID
mr: आय डी

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
