Paragraphs admin (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Action
nl: Actie

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Parent type
nl: Bovenliggend type

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Delete paragraph
nl: Paragraaf verwijderen
