Paragraphs admin (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Action
sq: Veprimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Parent
sq: Prindi

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored on
sq: Krijuar më
