Paragraphs admin (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
