Paragraphs admin (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Action
ur: ایکشن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: ID
ur: شناخت

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
