Paragraphs admin (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Action
be: Дзеянне

en: Reset
be: Скінуць

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Published
be: Апублікавана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Apply
be: Ужыць
