Paragraphs admin (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Action
ja: アクション

en: Reset
ja: リセット

en: Parent
ja: 親

en: Published
ja: 掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
