Paragraphs admin (8.x-1.5) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
