Paragraphs admin (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Type
pl: Typ

en: Action
pl: Akcja

en: Reset
pl: Resetuj

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Parent type
pl: Typ elementu nadrzędnego

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Paragraphs
pl: Akapity
