Paragraphs admin (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Type
ro: Tip

en: Action
ro: Acțiune

en: Reset
ro: Resetează

en: Parent
ro: Părinte

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
