Paragraphs admin (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
