Paragraphs admin (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Action
ta: செயல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
