Paragraphs admin (8.x-1.6) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Parent
ar: الأب

en: ID
ar: المعرف ID

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
