Paragraphs admin (8.x-1.6) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
