Paragraphs admin (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Type
gl: Tipo

en: Action
gl: Acción

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Parent
gl: Pai

en: Published
gl: Publicado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
