Paragraphs admin (8.x-1.6) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Action
kk: Әрекет

en: Reset
kk: Ысыру

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored on
kk: Уақыты
