Paragraphs admin (8.x-1.6) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: delete
nn: slett

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
