Paragraphs admin (8.x-1.7) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: delete
az: sil

en: Type
az: Növ

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Parent
az: Valideyn

en: ID
az: İD

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
