Paragraphs admin (8.x-1.7) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Type
cs: Typ

en: Action
cs: Akce

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
