Paragraphs admin (8.x-1.7) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: delete
ms: padam

en: Type
ms: Jenis

en: Action
ms: Tindakan

en: Reset
ms: Set semula

en: Parent
ms: Induk

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
