Paragraphs admin (8.x-1.7) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Action
ne: कारवाही

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Parent
ne: मूल

en: ID
ne: परिचय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
