Paragraphs admin (8.x-1.7) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Action
ps: چار

en: Parent
ps: پلرين

en: ID
ps: پېژند

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
