Paragraphs admin (8.x-1.7) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Type
vi: Kiểu

en: Action
vi: Thao tác

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Parent
vi: Cấp trên

en: ID
vi: Mã

en: Published
vi: Đã công bố

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
