Paragraphs admin (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Action
es: Acción

en: Reset
es: Restablecer

en: Parent
es: Padre

en: Published
es: Publicado

en: Authored by
es: Escrito por

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Apply
es: Aplicar

en: Parent type
es: Tipo de padre

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
