Paragraphs admin (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Type
et: Liik

en: Action
et: Tegevus

en: Reset
et: Tühista

en: Parent
et: Vanem

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
