Paragraphs admin (8.x-1.6) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: delete
is: strika

en: Type
is: Slag

en: Reset
is: Tómstilla

en: Parent
is: Omanfyri liggjandi

en: Published
is: Útgivið

en: Authored on
is: Skrivað tann
