Paragraphs admin (8.x-1.6) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Action
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Parent
km: មេ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
