Paragraphs admin (8.x-1.6) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
