Paragraphs admin (8.x-1.6) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Type
sr: Tип

en: Action
sr: Акција

en: Parent
sr: Надређен

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по
